Європейські автономера

Європейські автономера

Сувенірні європейські номерні знаки для легкових автомобілів.

все просто

Для замовлення номера необхідно

1

Документи


Серія і номер: свідоцтва держреєстрації (техпаспорта) і посвідчення водія

2

Безпечна оплата


Оплата готівкою / картою або по перерахунку

3

Виготовлення


За 2 хвилини після оформлення замовлення з гарантією 2 роки

4

Швидка доставка


Доставка Новою поштою в будь-яку точку України

гарантія якості

Нам довіряють

brands10
brands9
brands8
brands7
brands6
brands5
brands4
brands3
brands2
brands1

Відгуки
Номера та рамки на номерні знаки - відгуки
Відгуки Autonomera - виготовлення іменних номерів
Відгуки Autonomera
Виготовлення номерного знака - відгуки
Виготовлення номерного знака - відгуки від клієнтів

У нас часто запитують

Питання та відповіді

Так, всі наші номерні знаки відповідають ДСТУ.

Такого типу номерний знак виготовляється значно меньше, а тому і собівартість на такий тип дорожча.

Для ідентифікації особи клієнта, який робить замовлення.

Немає нічого вічного, однак ми використовуємо якісні матеріали. В знак підтвердження якості ми даємо 2 роки гарантії на наші номерні знаки.

Виготовлення номерних знаків займає від 2 до 5 хвилин залежно від типу номерного знаку.

Для підтвердження того, що номери виготовляються власниками або довіреними особами.

Так, можна. Для замовлення від Вас потрібно фото техпаспорту і водійського посвідчення/паспорту.

Ні, номера і техпаспорт видають Сервісні центри МВС, а ми виготовляємо номерні знаки, які вже зазначені в Свідоцтві державної реєстрації (техпаспорті).

Ні. Максимально Ви можете замовити стільки номерів, скільки повинно бути на транспортному засобі згідно ДСТУ. Наприклад, 1 або 2 номерних знака для легкового автомобіля та 1 номерний знак для мотоцикла, причепа тощо.

Ні. Данні техпаспорту обов’язкові для виготовлення державних реєстраційних номерних знаків.

Так, це дозволено. Тим більше це необхідно, якщо Ви хочете залишити ці самі цифри/букви на свій наступний автомобіль. Співробітник Сервісного центру просто не прийме на зберігання/перереєстрацію номери старого зразку.

Голограми знаходяться на лицевій стороні пластини. Вони помітні під кутом 30 градусів. Самі ж голограми розташовані кожні 10 см в 2 рядки та можуть потрвпляти під сами літери та цифри.

Можна абсолютно законно вішати як спереду, так і ззаду.

Для виготовлення дубліката іменного номера потрібно фото техпаспорту та посвідчення водія.

Ні, це транспортні засоби різних типів, тому згідно ДСТУ на мопедах та мотоциклпх мають бути номерні знаки різного розміру та формату.

Відповімо на питання і проконсультуємо

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт: 09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

А ви знали, що 8 із 10 власників автомобілів мають проблеми з автономерами. Це не дивно, адже номерні знаки можна легко пошкодити внаслідок ДТП, іншої надзвичайної пригоди чи потрапити у ситуацію, коли їх попсують чи вкрадуть вандали. Колись у таких випадках потрібно було звертатися в міліцію, МРЕВ, чекати постанови, повторно ставити машину на облік і виконувати інші формальності, які займають дуже багато часу. Але, на щастя, зараз процедуру значно спростили та ви можете отримати якісний дублікат номерних знаків за 5 хвилин, звернувшись в компанію Autonomera. 

Ми займаємося офіційним виготовленням номерних знаків на різні типи транспорту: легкові та вантажні автомобілі, причепи, мотоцикли, спецтехніку, також виготовляємо противандальні рамки, VIP-номера на авто і т.д. Ознайомитися з повним переліком послуг та прайсом можна на сайті в розділі “Каталог автономерів”. 

Європейські номери – якісний номерний знак із певними вимогами

Кожна країна світу виставляє свої вимоги щодо виготовлення номерних знаків. Це можуть бути шрифт, розміщення символів, колірна гама. Сучасні європейські номери машин не стали винятком. Крім цього, на них є водяні знаки, які підтверджують оригінальність.

Це дозволяє зробити унікальними номерні знаки, щоб уберегтися від підробок. У зв’язку з цим навіть у країні-виробнику буде дуже складно виготовити ідентичний знак.

Які особливості у європейських номерів машин?

Оскільки номерні знаки європейського походження вважаються унікальними, у разі втрати може виникнути багато складнощів. Особливо в Україні, бо тепер треба звернутися за кордон. Адже без оригінальних номерних знаків ви потім не зможете перетнути кордон.

Щоб уберегтися від подібних ситуацій, коли зникли автомобільні номери Євросоюзу, важливо мати дублікати, які дозволяють пересуватися в межах України. В такому випадку ви можете замовити відновлення європейського автономера. Та навіть у цьому є деякі переваги:

 • У разі втрати дубліката, зробити новий буде досить просто. А ось втратити оригінальний європейський номер машини – це великі проблеми. Адже без нього ви не зможете перетнути кордон і заплатите величезні штрафи.
 • Виготовлення дублікатів – швидкий та досить дешевий процес. Ви за кілька днів зможете отримати дублікат автономера. У випадку з оригінальними це дуже складно. Вам доведеться звертатися до країни-виробника та довго чекати.

З цього напрошується висновок: що маючи оригінальні автономери Євросоюзу, для пересування Україною краще мати дублікат. Це вбереже вас і ваші транспортні засоби від багатьох проблем у майбутньому. 

Як виготовляються європейські номерні знаки?

Оскільки номерні знаки роблять максимально унікальними, досягти повної ідентичності неможливо. Користувач отримає дублікат. Важливо розуміти, що деякі купують економваріант, для якого використовують стандартну пластину та шрифти. Такий держзнак довго не прослужить.

Якщо в результаті хочете отримати якісні європейські автомобільні номери, вам варто запам’ятати кілька простих рекомендацій:

 • Переконайтеся, що використовується надійна пластина. Буде чудово, якщо вона буде оригінальною, тоді будете впевнені, що з європейськими номерами машин нічого не станеться
 • Цікавтеся шрифтами. Якщо вони оригінального походження, це просто чудово

Якщо виготовлення єврономерів відбуватиметься з урахуванням певних вимог, ви отримаєте якісну продукцію. Вона прослужить максимально довго.

Щоб отримати дублікат європейських автомобільних номерів, вам знадобиться мінімум дій:

 • Знайти компанію, що займається виготовленням
 • Надати техпаспорт та посвідчення водія
 • Безпосередньо оформити замовлення

У цьому немає нічого складного, тому у вас все вийде. Просто знайдіть трохи уважності.

Де придбати автомобільні номери Європейського Союзу?

Зараз багато компаній займаються виготовленням номерних знаків. У зв’язку із цим, продаж авто єврономера нікого не дивує. Тепер лише необхідно вибрати серед представлених варіантів найкращий. З компанією «Autonomera» не пошкодуєте про ухвалене рішення. Тут представлений величезний вибір, щоб ви могли підібрати найкращі знаки і з легкістю відновити європейські номера. 

Крім цього не варто забувати про такі моменти:

 • Представлені автомобільні номери Європи мають гарантію якості
 • Швидке виготовлення замовлення, приблизно на номера витрачається декілька хвилин
 • Доставка готового номерного знаку – майже вся Україна (Київ, Харків та інші населені пункти)

Потурбуйтесь, щоб держномер завжди був у бездоганному стані.

Номера яких європейський країн можна виготовити?

Наша компанія виготовляє автомобільні номера європейських країн: PL, SK, LT, LV, RO, MD, D, N, H, GE – Польські, Литовські, Латвійські, Німецькі, Румунські, Болгарські, Молдавські, Естонські, Словацькі, Голландські. Доступні більшість країн Європи. Також ми виготовляємо номера американського типу.

Номерний знак транспортного засобу, виготовлений в нас, нічим не буде відрізнятися від оригіналу. Ми враховуємо найменші деталі та нюанси, такі як шрифти, кольорову гаму, розмір цифр і букв, розташування між ними і т.д. 

Отож, якщо ви загубили чи пошкодили цифровий код, ми з легкістю вирішимо вашу проблему. З номерами від Autonomera ви без проблем будете їздити по Україні та не хвилюватися, що з оригінальними знаками може щось трапитись.  

Переваги компанії Autonomera 

Чому варто обрати нашу компанію з виготовлення автомобільних номерних знаків? На це є багато причин. Ось деякі з них:

 1. Відмінне співвідношення ціни-якості. Ми виготовляємо номера бездоганної якості, які прослужать вам довго і надійно. При цьому ціна на замовлення демократична, одна з найбільш вигідних на ринку
 2. На виготовлення номерів нам потрібно 5 хвилин. Сучасне обладнання дозволяє виконувати роботу в максимально короткі терміни. Вам не доведеться чекати годинами чи днями, доки ваші знаки будуть готові. Тільки оформіть замовлення – і за кілька хвилин заберіть готовий продукт
 3. Якщо ви з невеликого населеного пункту, але хочете скористатися послугами компанії Autonomera, ви можете замовити номера онлайн, а ми оперативно виконаємо роботу і відправимо товар поштою
 4. Ми пропонуємо зручні та вигідні умови оплати і доставки товару по Україні
 5. Ми даємо гарантію на 2 роки для номерних знаків. Ми впевнені у якості свого продукту, тому з легкістю пропонуємо такі умови співпраці

Часті питання 

Чи можна замовити автономера, не маючи документів? 

Ні. Наша компанія виготовляє номерні знаки тільки за наявності технічного паспорта і водійського посвідчення. Це обов’язкова вимога до клієнтів, адже за допомогою цих документів ми ідентифікуємо замовника. 

Чи можна замовити номера не для своєї машини?

Так, можна. Вам тільки потрібно скинути техпаспорт і права людини, на яку зареєстрований автомобіль. Так ви можете зробити приємний сюрприз близькій людині чи другові. 

Ваші номерні знаки офіційні?

Так, вони відповідають Державним стандартам України. 

Як можна здійснити оплату за послуги?

Є 2 способи оплати. Якщо ви будете забирати номерні знаки самостійно у нашому пункті видачі, ви можете розрахуватися готівкою при отриманні продукту. Якщо ви замовляєте товар через пошту, оплатити можна онлайн на банківську карту. 

Скільки номерів для 1 транспортного засобу у вас можна замовити?

Стільки, скільки передбачає транспортний засіб. Для автомобілів може бути максимум 2 одиниці (спереду та ззаду), для мотоциклів, мопедів, причепів і т.д. – тільки по 1. 

Якщо ви бажаєте замовити номерні знаки в компанії Autonomera, залишайте заявку на сайті чи зв’яжіться з нами у телефонному режимі. Менеджер прийме замовлення і дасть відповіді на всі питання. 

Дякуємо, що обрали Autonomera! 

Розкрити Приховати

Відповімо на всі питання

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт:
09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

067 240 0033