Красиві ВІП номера на авто

все просто

Для замовлення номера необхідно

1

Документи


Серія і номер: свідоцтва держреєстрації (техпаспорта) і посвідчення водія

2

Безпечна оплата


Оплата готівкою / картою або по перерахунку

3

Виготовлення


За 2 хвилини після оформлення замовлення з гарантією 2 роки

4

Швидка доставка


Доставка Новою поштою в будь-яку точку України

гарантія якості

Нам довіряють

brands10
brands9
brands8
brands7
brands6
brands5
brands4
brands3
brands2
brands1

Відгуки
Номера та рамки на номерні знаки - відгуки
Відгуки Autonomera - виготовлення іменних номерів
Відгуки Autonomera
Виготовлення номерного знака - відгуки
Виготовлення номерного знака - відгуки від клієнтів

У нас часто запитують

Питання та відповіді

Так, всі наші номерні знаки відповідають ДСТУ.

Такого типу номерний знак виготовляється значно меньше, а тому і собівартість на такий тип дорожча.

Для ідентифікації особи клієнта, який робить замовлення.

Немає нічого вічного, однак ми використовуємо якісні матеріали. В знак підтвердження якості ми даємо 2 роки гарантії на наші номерні знаки.

Виготовлення номерних знаків займає від 2 до 5 хвилин залежно від типу номерного знаку.

Для підтвердження того, що номери виготовляються власниками або довіреними особами.

Так, можна. Для замовлення від Вас потрібно фото техпаспорту і водійського посвідчення/паспорту.

Ні, номера і техпаспорт видають Сервісні центри МВС, а ми виготовляємо номерні знаки, які вже зазначені в Свідоцтві державної реєстрації (техпаспорті).

Ні. Максимально Ви можете замовити стільки номерів, скільки повинно бути на транспортному засобі згідно ДСТУ. Наприклад, 1 або 2 номерних знака для легкового автомобіля та 1 номерний знак для мотоцикла, причепа тощо.

Ні. Данні техпаспорту обов’язкові для виготовлення державних реєстраційних номерних знаків.

Так, це дозволено. Тим більше це необхідно, якщо Ви хочете залишити ці самі цифри/букви на свій наступний автомобіль. Співробітник Сервісного центру просто не прийме на зберігання/перереєстрацію номери старого зразку.

Голограми знаходяться на лицевій стороні пластини. Вони помітні під кутом 30 градусів. Самі ж голограми розташовані кожні 10 см в 2 рядки та можуть потрвпляти під сами літери та цифри.

Можна абсолютно законно вішати як спереду, так і ззаду.

Для виготовлення дубліката іменного номера потрібно фото техпаспорту та посвідчення водія.

Ні, це транспортні засоби різних типів, тому згідно ДСТУ на мопедах та мотоциклпх мають бути номерні знаки різного розміру та формату.

Відповімо на питання і проконсультуємо

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт: 09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

Красиві номери на авто – можливість виділятися серед автолюбителів

Особливі номерні знаки на транспортному засобі завжди мали попит серед автолюбителів. Вони допомагали продемонструвати певну унікальність та креативність. Щоправда, раніше мати красиві номери на авто було справжнім успіхом. Для цього доводилося докласти чимало зусиль.

Зараз це залишилося позаду і мати особливий номерний знак не є чимось незвичайним. Від вас буде потрібно мінімум зусиль, щоб його отримати.

У чому популярність красивих номерів на авто?

Особливі номерні знаки завжди були мрією автолюбителів. Це дозволяло їм виділятись. До того ж була така думка, що подібний транспорт просто не зупинятимуть поліцейські та можна спокійно їздити.

У зв’язку з цим охочих мати віп номери було багато, а можливості отримати їх немає. Вони були тільки для своїх і коштували дуже дорого. Тому шукалися знайомі, щоб вони могли допомогти. Щоправда, за це також доводилося доплачувати.

З 2019 року ситуація змінилася. Тепер кожен охочий може купити красивий номер на авто та втілити свою мрію. Без проблем можна переглянути наявність певної комбінації та її вартість. Їхній список значно розширили для вільного доступу. Тепер ви можете подивитись не одні елітні номери на машину, а досить багато. Серед цього достатку вдасться вибрати потрібний варіант. Все просто та зрозуміло. Тепер ваша мрія втілиться у реальність. Вам не доведеться шукати сумнівних знайомих чи переплачувати.

віп номера

Як отримати красивий автомобільний номер?

Стати щасливим власником особливого номерного знаку неважко.

  • Вам необхідно звернутися з проханням до відповідної структури.
  • Варто заздалегідь подумати, яку оригінальну цифрову комбінацію хочете отримати, щоб потім не затягувати час. Наприклад, ви бажаєте мати красиві номери на авто, де будуть 3 однакові цифри або всі 4. Комбінацій занадто багато, тому ви можете добре все обміркувати.
  • Далі переглядаєте всі вільні дорогі схожі номери на машину і де вони доступні. З цього можна щось вибрати. Порада: краще пригляньте відразу кілька варіантів, з яких потім зможете вибрати. Просто буває таке, що не завжди в режимі реального часу показуються вільні номерні знаки. Маючи одразу кілька варіантів, будете впевнені, що покупка красивих номерів авто точно відбудеться.
  • Коли остаточно зупинилися на певному варіанті, повідомляєте про рішення придбати.

Через деякий час віп держ номери ваші. Тепер ви точно виділятиметеся серед автолюбителів. Ваша мрія втілиться у реальність.

Тільки вам необхідно розуміти, що ціна на красиві номери авто буде вищою у порівнянні зі звичайними номерними знаками. До цього треба бути готовими, щоби потім не було розчарування.

Якщо зважити на всі тонкощі, то vip номери на машину без проблем отримаєте. Головне, це бути уважними та дотримуватися певних правил.

До речі, під час продажу автомобіля оригінальні старі номерні знаки ви можете залишити собі. При знятті транспортного засобу з обліку потрібно скористатися послугою «зберігання номера». Вона коштує недорого. Потім, при реєстрації нової машини, поставте її на старі номерні знаки. Тож вам не доведеться знову шукати красиві номери на авто в Україні та витрачати час, знову платити гроші. Головне, вам не забути про таку послугу, щоб потім не довелося шкодувати.

Де купити красиві номери на авто своєї мрії?

Зараз не проблема в Україні отримати оригінальні номера. Головне, зі своїм бажанням звернутися до відповідної структури. А ще вам варто виділити небагато вільного часу.

Якщо вам потрібне виготовлення номерного знака, зверніться до компанії «Autonomera». Тут можете замовити красивий номер і через певний час його отримаєте.

Швидке отримання номерного знака – далеко не єдиний позитивний момент:

  • Доставка віп номерів – вся Україна (зокрема Київ, Львів чи інші міста країни).
  • Продаж лише якісної продукції, що відповідає всім необхідним стандартам.
  • Гарантія на всі номера.
  • Запропонована вартість найкрасивіших номерів на авто цілком доступна.

Нехай номерний знак дозволить вам виділятись серед усіх автомобілістів.

Розкрити Приховати

Відповімо на всі питання

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт:
09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

067 240 0033