Заміна автономера

Заміна номерних знаків

Заміна автономера відбувається у разі невідповідності місця кріплення для стандартного номерного знака на номер Американського типу і також при втраті або пошкодженні номерного знака. Заміна автомобільних номерів офіційна та легальна послуга. Ми відновлюємо автомобільні номери за 5 хв.

В каталог

все просто

Для замовлення номера необхідно

1

Документи


Серія і номер: свідоцтва держреєстрації (техпаспорта) і посвідчення водія

2

Безпечна оплата


Оплата готівкою / картою або по перерахунку

3

Виготовлення


За 2 хвилини після оформлення замовлення з гарантією 2 роки

4

Швидка доставка


Доставка Новою поштою в будь-яку точку України

гарантія якості

Нам довіряють

brands10
brands9
brands8
brands7
brands6
brands5
brands4
brands3
brands2
brands1

Відгуки
Номера та рамки на номерні знаки - відгуки
Відгуки Autonomera - виготовлення іменних номерів
Відгуки Autonomera
Виготовлення номерного знака - відгуки
Виготовлення номерного знака - відгуки від клієнтів

Відповімо на питання і проконсультуємо

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт: 09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

Заміна номерних знаків

Номерний знак є на кожному транспортному засобі. Це не просто алюмінієва пластина. На ній міститься важлива інформація. Якщо вона стерлася або пошкоджена поверхня, не намагайтеся все самостійно відновити. Найкращим рішенням буде швидка заміна номерного знаку транспортного засобу у компанії, що займається виготовлення автономерів.

Після цього знову спокійно зможете їздити машиною. Вся процедура є законною. Головне, щоб пластина відповідала основним вимогам.

Заміна номерних знаків

Яких правил слід дотримуватися під час виготовлення дубліката автономера?

На перший погляд здається, що держзнак не має жодних відмінних рис. Тільки це не зовсім правильне судження. Тут виставляються певні вимоги, які мають бути враховані:

 • Для виготовлення використовують пластину різних розмірів. Потрібно розуміти, що знаки бувають різними. Відповідно, виробники повинні підбирати потрібні заготовки.
 • Використовується спеціальний шрифт. А ще всі графічні елементи мають бути розташовані у певному порядку.
 • Наявність голограми UA та заводу-виробника.
 • Обов’язково повинна бути світловідбиваюча плівка.

Так заміна номера авто має враховувати ці вимоги, щоби потім не виникло жодних проблем. Для цього потрібно знайти грамотного виконавця, який виготовить автомобільний знак.

Заміна автономера

До кого звернутися по заміну номерного знака?

Подібна послуга не рідкість. Багато приватних компаній займаються виготовленням номерних пластин. Тому у вас є можливість вибрати найкращу пропозицію. Для цього потрібно виявити трохи уважності та запам’ятати кілька простих правил:

 • У фірми мають бути всі необхідні документи на провадження діяльності. А ще не завадить почитати відгуки клієнтів.
 • Які держзнаки тут виготовляють? Просто одних цікавить заміна номера на авто у Києві стандартного типу, а іншим необхідно замінити іменний держномер. Тому важливо уточнити, чи зможе фірма виконати ваше замовлення.

Варто виділити трохи зайвого часу, щоб уважно вивчити інформацію. Не варто поспішати, щоб потім вдалося уникнути багатьох помилок. Коли будете все продумувати, не враховуйте такі моменти:

 • Чітко визначтеся, що вас цікавить. Просто не всі компанії займаються виготовленням всіх видів держзнаку. До того ж ціна заміни номерів автомобіля може також трохи відрізнятися. Зокрема, це стосується нестандартних пластин. Відразу ж уточнюйте термін виготовлення. На старі або іменні зразки йде набагато більше часу.
 • Для здійснення замовлення вам потрібно надати права водія та техпаспорт. Без них вам відмовлять.

Продумайте кожен момент, щоб заміна державного номера авто пройшла за всіма правилами. Ви знаходите грамотних спеціалістів та все їм пояснюєте. Вони беруться за роботу і згодом отримуєте якісну номерну пластину.

Заміна номерного знака

Заміна номерних знаків на авто

Що робити, якщо стан автомобільних номерів сильно погіршився, ви їх загубили або пошкодили в аварії? У таких випадках обов’язковою є заміна номерних знаків, тобто отримання нового номера у територіального сервісного центру МВС або замовлення дубліката в приватній компанії. Ми пропонуємо вам другий, значно простіший і дешевший, але цілком законний варіант. 

Наша компанія Autonomera виготовить для вас новий номерний знак усього за 5 хвилин, незалежно від місця вашого проживання, адже заявку ви подаєте онлайн. Ви можете скористатися послугою самовивозу або ми надішлемо ваш знак поштою – усе це відбувається оперативно і на найвищому рівні.

Які документи необхідні, щоб замовити заміну номерних знаків

Якщо вам потрібна заміна автономера, зовсім не обов’язково звертатися до сервісних центрів МВС з обліку транспортних засобів за місцем проживання і думати про реєстрацію нового номера. Адже процедура заміни номерів на дублікат є цілком законною і дозволеною. Для цього потрібно:

 • зайти на наш сайт і вказати свій номер телефону;
 • додати номерний знак;
 • після реєстрації додати копії техпаспорта і водійського посвідчення ( свідоцтво про реєстрацію тощо);
 • якщо транспорт вам не належить, треба додати копію довіреності;
 • забрати замовлення;
 • якщо потрібна доставка, вибрати відповідну службу та адресу отримувача

Терміни заміни номерних знаків

Строки, в які відбувається заміна номерного знака у нашій компанії, залежать від типу самого знака і транспортного засобу, для якого він потрібен. 

 • Якщо йдеться про звичайний легковий автомобіль, то на виготовлення дубліката номерів для нього знадобиться не більше ніж п’ять хвилин.
 • Номерні знаки радянського зразка або спецзнаки на автомобілі дипломатів або для військових через те, що вони відрізняються за кольором і маркуванням, можуть виготовлятися до кількох днів.
 • Від моменту виготовлення номера і до його отримання може минути різний час, залежно від того, яку службу доставки ви виберете і в яку точку. 

Типи автомобільних номерів, які можна відновити

Незалежно від того, для якого транспортного засобу вам потрібно замінити номери, ви можете із цим звертатися до нас. Наша компанія має потужності й технології для виготовлення дублікатів на номерні знаки такого транспорту:

 • легкових автівок вітчизняного та іноземного виробництва різних років;
 • вантажного транспорту;
 • будівельного транспорту;
 • сільськогосподарської техніки;
 • транспорту для перевезень;
 • мотоциклів, скутерів та мопедів. 

Ми виготовляємо номерні знаки відповідно до всіх вимог чинного ДСТУ, тому ви можете не хвилюватися, що при перевірці у вас виникнуть якість проблеми. Як і заводський номер, дублікат буде захищений спеціальним галогеновим маркуванням, матиме штамп заводу виробника та відповідні розміри. 

Якщо ви пошкодили номерні знаки, загубили, їх украли або вони втратили свій зовнішній вигляд  – не зволікайте з їх заміною, а звертайтеся до нас.

Хто здійснює заміну номерів автомобіля в Україні?

Сучасний ринок постійно поповнюється новими компаніями, які здійснюють такі послуги. Серед них варто вибрати найкращих, які мають багаторічний досвід. Продукція від «Autonomera»  відповідає високим стандартам якості. Вам тільки потрібно зв’язатися з менеджерами та пояснити ситуацію. Сама заміна пошкодженого державного номера займе кілька хвилин. Винятком стануть нестандартні номерні пластини. Це обговорюється заздалегідь.

Крім цього, варто згадати й інші позитивні моменти:

 • зручна доставка замовлень – ціла Україна (Київ, Львів та інші регіони);
 • вибір варіанту оплати замовлення;
 • зазначена вартість заміни державного номера цілком доступна для автолюбителів;
 • 2 роки гарантії якості на реєстраційну пластину.

Слідкуйте за станом номера та вчасно замовляйте його відновлення.

Розкрити Приховати

Відповімо на всі питання

Приймаємо дзвінки і заявки Пн-Пт:
09:00-20:00, Сб-Нд: 10:00-16:00

067 240 0033